Dalyviai

A grupė 

Elizabeth-Serva
Elisabeth Serva / LIETUVA

Mokosi Vilniaus B. Jonušo muzikos mokykloje, 2 klasėje.

T. Juzeliūnas Šokis vaikams
V. Neugasimov  Rytietiškas šokis

Video >>

Vakare_Sinkeviciute
Vakarė Sinkevičiūtė / LIETUVA

Vakarė Sinkevičiūtė savo gyvą grojimą pradėjo demonstruoti būdama antroje klasėje, nuo 2022 metų rudens. Mergaitė dalyvavo I – ajame respublikiniame jaunųjų pianistų festivalyje „Piano Solo” Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje. Taip pat grojo respublikiniame fortepijoninės ir kamerinės muzikos festivalyje „Vaikystės perlai”, Kėdainių muzikos mokykloje ir I – ajame respublikiniame jaunųjų atlikėjų konkurse „Melodijos ir ritmai” Rudaminos meno mokykloje. Čia jaunoji pianistė buvo apdovanota II vietos laureato diplomu.

T. Juzeliūnas Šokis vaikams
M. Senturk  Mažoji Sonatina

Video >>

Emma-Kate-Mifsud
Emma Kate Mifsud / MALTA

Emmai Kate Mifsud yra 9 metai. Ji groja pianinu nuo 3 metų. 2022 m. laimėjo laureato prizą savo kategorijoje I – ajame tarptautiniame Maltos jaunųjų pianistų festivalyje. Neseniai baigė ABRSM 2 teorijos klasę. Dalyvavo įvairiuose koncertuose, atlikdama Mocarto, Diabelli, Camilleri ir Čaikovskio kūrinius. Ji taip pat grojo savo kūrinius – „Tamsi ir audringa naktis“ bei „Rogutės“.

T. Juzeliūnas Šokis vaikams
A. Lunsqui …Tornando-se…

Video >>

vaizdas_2023-03-09_094113175
Julia Schembri / MALTA

Julia Schembri gimė 2014 m. Maltoje. Pastaruosius 2 metus ji groja pianinu ir šiuo metu lanko Maltos muzikos mokyklą bei privačias fortepijono pamokas pas Iriną Fedcenko-Carbonaro. Praėjusiais metais Julija dalyvavo savo pirmajame tarptautiniame pianistų konkurse (Malta Piano Competition) ir buvo apdovanota pirmąja premija. Pirmasis tarptautinis Tomo Juzeliūno šiuolaikinės fortepijoninės muzikos muzikos konkursas bus jos pirmasis konkursas užsienyje.

T. Juzeliūnas Pasivaikščiojimas
J.B. Koh Pianino pedalai

Video >>

vaizdas_2023-03-09_095942519
Gabrijel Cordina / MALTA

Gabrijel Cordina yra maltiečių pianistas, gimęs 2015 m. spalio 17 d. Niujorke. Nepaisant jauno amžiaus, jis jau dalyvavo trijuose konkursuose: tarptautiniame didžiųjų fortepijono meistrų konkurse, Piano Summer Miuncheno pianistų konkurse ir Amadeus pianistų konkurse, kur užėmė 3 vietą. Jis taip pat dalyvavo ne viename koncerte. Gabrijel sukūrė lopšinę, specialiai parašytą savo jaunesniajam broliui. Gabrijel mokosi trečioje klasėje Maria Montessori mokykloje Maltoje. Be muzikos Gabrijel taip pat lanko teatro pamokas.

T. Juzeliunas Mėnulis
M. Cassar-Cordina Šuolis

Video >>

Gickina-Ana
Ana Katažyna Gičkina / LIETUVA

Esu Ana Katažyna Gičkina, man 9 metai. Nuo 2022 metų rugsėjo mėnesio esu Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos pirmos klasės mokinė. Skambinu pianinu tik 6 mėnesius, tačiau jau turėjau galimybę sudalyvauti muzikos mokyklos organizuojamuose koncertuose.
Labai mėgstu muziką. Esu iš muzikalios šeimos – mama akordeonistė, teta ir senelis groja akordeonu ir gitara. Todėl būdama dar visai maža, jaučiau aistrą muzikai. Manau, ji gali suvirpinti kiekvieno širdį. Mėgstu klausytis muzikos, dainuoti, šokti, kartais kuriu dainų tekstus.

T. Juzeliūnas Lopšinė „Rudenio šypsena”
V. Neugasimov Bliuzas Liusei

Video >>

Vanessa Barahona
Vanessa Barahona / VOKIETIJA

Vanessa skambina fortepijonu nuo keturių metų. Ji dalyvavo įvairiuose konkursuose ir pelnė šiuos apdovanojimus fortepijono solo kategorijoje:
1 vieta Volksbank muzikos konkurse Herfordo regione (2022)
2 vieta pagrindiniame Vokietijos jaunimo konkurse Jugend musiziert (2023)

A. Drabon  Skrendantis kilimas
T. Juzeliūnas  Vakaro lopšinė
M. Lindemann  Kelyje namo

Video >>

B grupė

Michail Chrulevic
Michail Chrulevič / LIETUVA

Būdamas 7 metų, labai susidomėjau pas močiutę stovinčiu gražuoliu fortepijonu. Supratau, kad noriu išmokti juo groti! Jau keturis metus sėkmingai dalyvauju įvairiuose muzikos mokyklos koncertuose ir konkursuose.Taip pat džiuginu savo muziką savo artimuosius. Svajoju nuvykti į koncertą į mūsų nuostabią sostinę Vilnių, pagroti ir pasiklausyti kaip ten groja kiti vaikai! Būsiu labai laimingas!

T. Juzeliūnas Šokis vaikams
G. Kalinas Sentimentalus valsas

Video >>

Viktorija Krizeviciute
Viktorija Križevičiūtė / LIETUVA

Viktorija yra 6 fortepijono klasės mokinė. Noriai muzikuoja. Dalyvauja konkursuose ir festivaliuose. Labai patinka groti ansamblius.

T. Juzeliūnas Bangų mūša
 R. Kalinas Daina be žodžių

Video >>

Kaylie-Scicluna
Kaylie Scicluna / MALTA

Maltoje gyvenanti pianistė ​​Kaylie Scicluna (2011) pradėjo domėtis muzika būdama 4 metų, o sulaukusi 6 metų pradėjo mokytis Londono muzikos koledže ir Londono Trejybės koledže. Praėjusiais metais Londono Trejybės koledže ji išlaikė 4 klasės egzaminą su pagyrimu. 2022 m. rugsėjį, po respublikinės atrankos, Kaylie pavyko užsitikrinti vietą Maltos vizualiųjų ir scenos menų mokykloje užėmus pirmąją vietą bendroje įskaitoje. Kaylie dalyvauja tiek vietiniuose, tiek tarptautiniuose konkursuose, kad įgytų patirties ir atsiliepimų apie savo pasirodymus.

A. Farewell Nepamirštas
T. Juzeliūnas Liūdna pjesė nr. 1
B. Arens Tango Passionis

Video >>

Agota Mickeviciute
Agota Mickevičiūtė / LIETUVA

Agota muzikuoti pradėjo būdama vienerių metų amžiaus Yamahos muzikos mokykloje. Būdama trejų, pradėjo lankyti solinio dainavimo pamokas studijoje “Insiti artistų namai”. Dainavo įvairiuose muzikos festivaliuose. Kartu su studijos solistais įrašė ne vieną albumą, muzikavo kartu su dėde, muzikos kūrėju Roku (Rox Aniss). Pianinu Agota pradėjo groti Vilniaus muzikos mokykloje “Lyra”, kur šiuo metu mokosi ketvirtus metus, mokytojos Audronės Ruzgienės klasėje. Agota nuolatos dalyvauja respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, yra sukūrusi pjesių fortepijonui. “Diplomų nesureikšminu ir neskaičiuoju, svarbiausia – tai jausmas, kuris aplanko grojant ir kuriant” – sako Agota.

T. Juzeliūnas. Romansas
K. Olson Vaiduoklio šokis

Video >>

Eve Bonnici
Eve Mifsud Bonnici / MALTA

Eve Mifsud Bonnici gimė 2011-09-18. Pastaruosius 3 metus mokosi groti fortepijonu. Šiuo metu Eve lanko respublikinę Maltos vizualiųjų ir scenos menų mokyklą. Ji dalyvauja įvairiuose koncertuose bei vietiniuose konkursuose. Ji taip pat dalyvavo internetiniame koncerte „Vilnius-700“.

T. Juzeliunas Lopšinė “Rudenio šypsena”
G. Balch Pasivaikščiojimas Stramblhede

Video >>

vaizdas_2023-03-10_102940829
Gertrūda Lalaitė / LIETUVA

Esu Gertrūda, groju fortepijonu 5 metus. Muzika mano gyvenime yra labai svarbi ir taip buvo nuo tada, kai buvau maža mergaitė. Atsimenu, kai lankydavau vaikiškus baleto spektaklius, žavėdavausi orkestru Operos ir baleto teatre.
Paskui ir pati pradėjau lankyti baleto pamokas. Nuo tada susipažinau su muzika ir šokiu dar iš arčiau. Labai patiko šokti grojant gyvai muzikai. Tai buvo toks nuostabus jausmas.
Kai paaugau, pradėjau lankyti muzikos mokyklos fortepijono klasę. Man buvo įdomu išmokti groti. Antrą instrumentą pasirinkau trimitą. Tai skirtingi instrumentai, bet vienas kitą papildo. Patinka jausmas, kai galiu muzikuoti. Grodama aš atrandu kitą pasaulį.
Be galo esu dėkinga savo mylimai mokytojai Giedrei, kuri moko pažinti muzikos spalvas, jausmus. Nuolat stengiuosi groti vis geriau ir geriau.
Muzika – man džiaugsmas ir įkvėpimas.

T. Juzeliūnas Preliudas „Aukštuos kalnuos bejodamas”
V. Majorovas Vilkas ir raudonkepuraitė

Video >>

Marta Burbaite
Marta Burbaitė / LIETUVA

Marta fortepijonų groja nuo 5 metu. Labai patinka muzikuoti, dalyvauja konkursuose ir festivaliuose. Per 2022 metus dalyvavo 5 tarptautiniuose konkursuose, užėmė II ir III laureato diplomus, dalyvavo 5 Respublikiniuose konkursuose, užemė II laureato vietas. Taip pat dalyvavo dviejose muzikiniuose festivaliuose.

G. Kalinas Ispaniškas šokis
T. Juzeliūnas Preliudas „Aušra”

Video >>

C grupė 

Emilija-Blazevic
Emilija Blaževič / LIETUVA

Mokosi Vilniaus B. Jonušo muzikos mokykloje, 7 klasėje. Jau pirmoje klasėje konkurse „Mažieji virtuozai” laimėjo pirmąją vietą. Kasmet aktyviai dalyvaudavo konkursuose ir visada gaudavo laureato vardą.  2020 m. antrajame Respublikiniame Polifonijos konkurse gavo  Gran Prix. 2022 m. VII Respublikinio konkurso „Jaunieji virtuozai” laureatė.

G. Kalinas Elegija
T. Juzeliūnas Vėjas oazėje

Video >>

Vanessa Scicluna
Vanessa Maria Scicluna / MALTA

Vanessai 13 metų. Ji pradėjo mokytis skambinti pianinu būdama penkerių. Šiuo metu ji studijuoja  muzikos teoriją ir praktiką Vakarų Londono universitete bei lanko Maltos vizualiųjų ir scenos menų mokyklą, kur turi galimybę toliau lavinti savo muzikinį talentą klausydama, kurdama ir atlikdama įvairių stilių, tradicijų ir kontekstų muziką. Vanessa nuolat dalyvauja įvairiuose koncertuose Maltoje. Ji taip pat labai mėgsta dainuoti. Vanessa priklauso Šv. Jono katedros jaunių chorui Maltoje.

T. Juzeliunas Bangų mūša
A. Vella Gregory Stella Matutina

Video >>

vaizdas_2023-03-06_101659605
Esmira Guseinova / LIETUVA

Esmira Guseinova gimė 2008 metų rugsėjo 4 dieną. Ji šiuo metu mokosi groti fortepijonu Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykloje, 6-oje klasėje. Ji yra labai talentinga bei mėgsta groti pianinu, ukelele, mėgsta piešti, šokti bei dainuoti. Esmira taip pat kalba 5 kalbomis – lietuvių, anglų, rusų, azerbaidžaniečių bei šiek tiek korėjiečių. Esmira labai domisi Pietų Korėjos kultūra bei muzikos grupėmis, tokiomis kaip Stray Kids, BTS, NCT, Blackpink ir t.t. Esmira jau spėjo sudalyvauti įvairaus pobūdžio koncertuose bei konkursuose. Vienas iš labiausiai įsimintinų vyko 2019 metais, kur Esmira koncertavo Maltos lietuvių bendruomenės kultūriniame renginyje, kuris vyko Maltos vizualiųjų ir scenos menų mokykloje (Valeta, Malta).
Esmira iki šiol laimėjo šiuos konkursus:
1. 2018 m. laimėjo 7-ąjį tarptautinį lenkų fortepijoninės muzikos festivalį – konkursą, skirtą Fryderykui Chopinui, ir tapo laureate (Vilnius, Lietuva);
2. 2018 m. laimėjo V respublikinį jaunųjų pianistų konkursą „… Nuo baroko iki romantizmo …” ir užėmė antrąją vietą (Vilnius, Lietuva);
3. 2019 m. laimėjo VI respublikinį jaunųjų pianistų konkursą „Musica Amabile” Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje ir tapo II vietos laureate (Vilnius, Lietuva);
4. 2019 m. laimėjo 5-ąjį Lietuvos moksleivių konkursą „Muzikos olimpas” ir užėmė 3-ąją vietą 1-oje kategorijoje (Vilnius, Lietuva);
5. 2020 m. laimėjo Nacionalinį Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir smuikininkų konkursą ir tapo laureate (Vilnius, Lietuva);
6. 2021 m. laimėjo 1-ąjį tarptautinį Marko Rothko jaunųjų šiuolaikinės muzikos atlikėjų konkursą ir užėmė 2-ąją vietą C3 kategorijoje (Daugpilis, Latvija);
7. 2021 m. laimėjo XX respublikinį pianistų ansamblių konkursą „SKAMBINU SU DRAUGU” ir užėmė 2 vietą (Elektrėnai, Lietuva);
8. 2021 m. laimėjo virtualų jaunųjų pianistų konkursą „PASAULIS MUZIKOS VAIZDAIS” ir pelnė Grand Prix (Vilnius, Lietuva);
9. 2021 m. laimėjo VII Valetos tarptautinį pianistų konkursą ir užėmė 3-ąją vietą 10 – 12 metų kategorijoje (Valeta, Malta).

T. Juzeliūnas Sonata nr. 1 I dalis
T. Juzeliūnas “Varpai” iš ciklo “Adventas 2020”

Video >>

Elena Fenech
Elena Maria Fenech / MALTA

Mano vardas Elena Maria Fenech ir aš gimiau Maltoje. Fortepijonu groju nuo septynerių metų. Šiuo metu mokausi fortepijono ir teorijos 6 klasėje. Tarptautiniame Maltos pianistų konkurse laimėjau I vietą. Taip pat buvau apdovanota „Astanos didžiojo festivalio“ laureato diplomu.

T. Juzeliūnas Ežeras
S. Montague Cunamis

Video >>

KhariukovaArina
Arina Khariukova / LIETUVA

2015-aisiais Arina įstojo į Sankt Peterburgo (Rusija) 12-ąją vaikų meno mokyklą, kurioje mokėsi groti liaudies instrumentu domra ir fortepijonu. Vėliau mokykla buvo pervadinta S. S. Prokofjevo vardu. Arina yra kelių tarptautinių muzikos konkursų laureatė.
Nuo 2022 metų ji mokosi Vilniaus B. Jonušo muzikos mokykloje.

T. Juzeliūnas ciklas „Visata atsiliepia”: „Audra”, „Ramybė”
T. Juzeliūnas Sonata-fantazija, II dalis 

Video >>

KasparasKancauskas-C-grupe
Kasparas Kančauskas / LIETUVA

Kasparas Kančauskas (2009) gimė Trakuose. Groti fortepijonu pradėjo būdamas 11 metų pas mokytoją Dianą Kaziulytę. Dalyvavo IV virtualiame Tarptautiniame festivalyje „Edelweiss“ 2021, Respublikiniuose šiuolaikinės muzikos festivaliuose „Nauji garsai“ 2021 ir 2022 metais

T. Juzeliūnas „Audra“ iš ciklo „Visata atsiliepia“
T. Juzeliūnas „Vėlyvas pavasaris“ iš ciklo „Pavasarėjant“

Video >>

D grupė 

Christine Muscat
Christine Muscat / MALTA

Christine Muscat gimė Maltoje 2006 m. birželio 28 d. Fortepijono studijas ji pradėjo būdama 10 metų, o šiuo metu jai dėsto Irina Fedcenko Carbonaro. Būdama 14 metų Christine gavo aukštą įvertinimą iš 8 klasės egzamino Londono Trinity College of Music. Per pastaruosius šešerius metus Christine dalyvavo įvairiuose pianistų konkursuose. 2018 metais ji tapo antrosios premijos laureatė Charles Camilleri nacionaliniame muzikos festivalyje, pirmosios premijos laureatė Maltos salų festivalio solo fortepijono kategorijoje. 2019 metais pelnė pirmąsias vietas Maltos salų festivalio kamerinės muzikos kategorijoje bei Gozo tarptautiniame festivalyje. 2022 metais tapo antrosios vietos laureate Citta’ di Minerbio pianistų konkurse Italijoje. Ji yra dalyvavusi įvairiuose internetiniuose tarptautiniuose konkursuose, organizuojamuose Maltoje, Rusijoje, Italijoje, Anglijoje, Lietuvoje, Ukrainoje, kur pelnė labai aukštus įvertinimus.

T.Juzeliūnas Serenada
C.Muscat Valsas As – dur (atlieka autorė)

Video >>

Gustas Perskaudas
Gustas Perskaudas / LIETUVA

Gustas Perskaudas (2005) gimė Telšiuose. 8 metus mokėsi Telšių muzikos mokykloje pas mokytoją Editą Gurskienę. Šiuo metu Gustas mokosi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje pas Ugnę Antanavičiūtę-Kubickienę, aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose ir meistriškumo kursuose.

R. Šerkšnytė  Ostinato preliudas Nr. 2
T. Juzeliūnas  Sonata – fantazija I d.

Video >>